Den: Sobota
Datum: 20. dubna

Mimořídný aktiv 1.tříd, 2. tříd a 3.A

Vážení rodiče,

na úterý 19.3.2019 na 16.00 svoláváme mimořádný aktiv tříd nového pavilonu, tedy všech 1. tříd, 2. tříd a 3.A.

Na tomto aktivu budeme projednávat podstatné informace týkající se výuky dětí z 1.tříd a 2.A v náhradních třídách na Bolevecké ZŠ, odjezdů, příjezdů a dalších organizačních záležitostí. Budou probírány i další informace týkající se tříd v přízemí dotčeného pavilonu (2.B, 2.C a 3.A). Vaše účast je tedy nutná.

Od 16.30 bude v prostorách školní jídelny k dispozici pověřený pracovník stavební firmy, který bude připraven zodpovědět Vaše případné dotazy.

Mimořádný aktiv se bude konat ve třídách hlavní budovy, příchod hlavním vchodem. Konkrétní místnost určená pro aktiv Vaší třídy bude oznámena na tabuli u hlavního vchodu; pro lepší orientaci sledujte, prosím, šipky, které Vás navedou do správných prostor.

Děkujeme za Vaši účast.