Den: Sobota
Datum: 20. dubna

STAVEBNÍ PRÁCE - UPOZORNĚNÍ PRO ŽÁKY I ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE

Vážení rodiče,

v listopadu 2018 jste byli na třídních aktivech informováni, že se v letošním roce uskuteční projekt „Nástavba budovy školy“, jehož realizace by měla probíhat za nepřerušeného provozu nejdéle do září 2019. Stavbu již v současné době realizuje firma ROADFIN BULDING, s. r. o. Provozovatel stavby je povinen dbát zvýšené opatrnosti a respektovat potřeby školy. Bourací a jiné hlučné práce se budou provádět především v odpoledních hodinách a o víkendech, popřípadě po dohodě s vedením školy i jinak.

Z důvodu bezpečnosti byli všichni žáci poučeni o chování v prostorách školy i mimo školu. Na stavbu je přísný zákaz vstupu. Stavba je označena a hřiště je zcela mimo provoz – uzavřené. V objektu školy je třeba dodržovat pokyny učitelů. Vzhledem k tomu, že nástavba je realizována za provozu, prosíme Vás proto o pochopení za zhoršené školní prostředí.

Mgr. Blanka Hránková

·         Předáno všem žákům dne 4. 2. 2019