Datum: 19. července

Výtvarná soutěž - úspěch našeho žáka

VÝTVARNÁ  SOUTĚŽ  „KOUZLO  EVROPSKÝCH  VÁNOC“

V  listopadu  2018  se  žáci  3.C  a  žáci   z   výtvarného  kroužku,  který  vede na  naší  škole     S.  Černá,  zúčastnili   soutěže,  pořádané  Eurocentrem  Plzeň,  Eurocentrem  České  Budějovice  a  Europe  Direct  České  Budějovice. Soutěž  byla  určena  pro  žáky  základních  škol  a  odpovídajícím  ročníkům  víceletých  gymnázií.  Soutěžní  téma  znělo:  „ Kouzlo  evropských   Vánoc.“  Technika  a  formát  výtvarného  dílka  byly  zcela  ponechány    na  fantazii  žáků.

V  lednu  2019  komise  zhodnotila  všechny  zaslané  práce  a  oznámila  výsledky  soutěže.  Rozhodování  nebylo  lehké,  protože  bylo  přihlášeno  celkem  352  prací  z  34  škol  Plzeňského  a  Jihočeského  kraje.

My  jsme  však  slavili  úspěch,  neboť  žák  ze  3.C   JAKUB  MÍKA   získal  svojí  prací  pěkné  3.místo, a  tím  úspěšně  reprezentoval  naši  školu  na  veřejné  akci.

Všem  žákům,  kteří  věnovali  svůj  volný  čas  na  práci  do  soutěže,  patří  zasloužené    poděkování  a  Jakubovi  Míkovi  náleží  velká  gratulace  k  úspěchu,  s  přáním,  aby  i  nadále  přibývaly  jen  ty  nejlepší  výsledky.

DĚKUJEME.

Marie  Poláková